HİKAYEMİZ

1997’den BUGÜNE

 

Tekstil sektöründe faaliyet göstermeye başladığımız 1997 yılından bugüne kadar kendi markamız için üretim yaptık.

Bu süreçte edindiğimiz tecrübe ve sektörel bilgilerimiz doğrultusunda, BLUELAND markası ile devam ettik. 1-15 yaş arası çocuklarımızın ihtiyaçlarını karşılayan BLUELAND’a 2017 yılında FİRST KİDS katıldı. Birbirinden güzel modeller FİRST KİDS etiketiyle 2017’den bugüne tarz sahibi çocuklarla buluşuyor.

 

Her ay tonlarca ipliğimiz büyülü bir yolculuğa çıkıyor. Önce  güvenli ve hijyenik koşullarda dokunuyor ardından birbirinden  canlı renklere bürünüyorlar. Son olarak kesilip güzel modellere dönüşmek üzere üretim merkezlerimize doğru yolculuklarına çıkıyorlar. Üretim bandındaki bu yoğun fakat keyifli süreç adım adım takip ediliyor.

 

Sezonda 1200 adet model üreten firmamız son trendleri takip ederek çocuklar için en iyi üretimi yapmayı ilke ediniyor. Ayrıca BLUELAND & FİRST KİDS markalı ürünlerimizi Balkan ülkeleri başta olmak üzere yaklaşık 25 ülkeye ihraç etmekteyiz.

 

MİLYONLUK ÜRETİM KAPASİTESİ

BLUELAND ve FİRST KİDS markalarımızla yıllık milyonlarla ifade edilen parça üretimimiz, modern üretim ve satış tesislerimiz ve dünyaya ihraç ettiğimiz üstün kalitemizle, iddialı çocuk giyim firmaları arasında olmanın gururunu yaşıyoruz.